НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Світ навколо нас” 


17 мільярдів євро за місяць простою: уряд ФРН планує нову допомогу бізнесу

18:24, 24 листопада 2020 р.  459
Джерело: DW

Через ймовірне подовження карантинних обмежень у Німеччині до 20 грудня уряд країни планує виділити наступного місяця 17 мільярдів євро на підтримку бізнесу.

Через ймовірне подовження часткового локдауну в Німеччині щонайменше до 20 грудня і можливе посилення карантинних обмежень федеральний уряд планує у грудні виділити приблизно 17 мільярдів євро фінансової допомоги постраждалим підприємствам. Про це у вівторок, 24 листопада, повідомляє агентство dpa із посиланням на джерела в урядових колах.

Як зазначає dpa, деталі наразі невідомі, переговори напередодні наради глав урядів федеральних земель з канцлеркою Анґелою Меркель (Angela Merkel), де має бути ухвалене остаточне рішення щодо продовження часткового локдауну, ще тривають.

Раніше видання медіагрупи Funke повідомляли, що німецький бізнес може розраховувати на суму від 15 до 20 мільярдів євро у випадку продовження карантинних обмежень до 20 грудня.

Федеральний уряд вже запланував виділити цього місяця на підтримку підприємств, які постраждали від запроваджених з 2 листопада обмежень, допомогу в розмірі близько 15 мільярдів євро. Вона має компенсувати втрати, зокрема, барам, ресторанам, кінотеатрам, фітнес-клубам, іншим закладам.

Як повідомлялося, очільники урядів німецьких федеральних земель узгодили проєкт рішення, який передбачає посилення локдауну в країні до свят та послаблення обмежень на період святкування Різдва й Нового року. Рішення мають ухвалити 25 листопада.

Нагадаємо, у Німеччині з 2 листопада до кінця поточного місяця діє так званий "м’який локдаун", запроваджений у зв’язку зі зростанням кількості нових заражень коронавірусом. Під час дії "м’якого локдауну" обмежені контакти громадян, зачинені ресторани й бари, культурно-розважальні заклади та спортивні зали. Водночас школи і дитячі садки у країні продовжують працювати.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі