НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Війна з Росією (АТО)” 


Підрозділи двох корпусів 8-ї армії РФ укомплектовані на 80%

18:42, 1 грудня 2020 р.  562
Джерело: “Аратта-Україна”

Укомплектованість окупаційних військових об’єднань на сході України становить до 80 відсотків, повідомляє розвідка.

Про це заявив представник ГУР МО України Вадим Скібіцький. Коментуючи проведення російською окупаційною адміністрацією перевірки мобілізаційної готовності, він зазначив, що більш укомплектованими є тилові частини та підрозділи забезпечення бойовиків.

— Проблема, яка пов’язана з мобілізаційними ресурсами, була виявлена під час перевірок 1 та 2 АК комісією генерального штабу ЗС Росії, і в авральному порядку зараз здійснюється усунення недоліків, — заявив представник ГУР МО України.

За даними воєнної розвідки України, штатна чисельність російських окупаційних військ становить 35,5 тисяч осіб. У 1 та 2 АК проходять службу близько 3 тисяч кадрових військових ЗС РФ.

Проте, за інформацією воєнної розвідки України, відмічається відтік військовослужбовців з частин 1 та 2 АК та зменшення мобілізаційного ресурсу. Це зумовлено тим, що внаслідок важких соціально-економічних умов велика частина населення так званих «республік» виїжджає на територію Росії. У цих умовах російська окупаційна адміністрація всіляко блокує виїзд за межі квазіреспублік громадян віком від 18 до 50 років.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі