СТАТТІ, ПУБЛІКАЦІЇ, ЛЕКЦІЇ

 Всі публікації   Рубрики   “Правопорядок”


Бютівський ренегат Рибаков обідає хабарницькими пропозиціями

9 червня 2008 р. | Автор/джерело: Іван МАДЕРА, Обком
 26415

За два тижні до свого гучного виходу з коаліції Ігор Рибаков уклепався в грандіозний скандал.

Джерело «Обкому» в БЮТ повідомило пікантні подробиці біографії головного зрадника минулого тижня.

Згідно інформації, озвученої на засіданні ради коаліції Андрієм Кожемякиним, Рибаков, що передчасно пішов із коаліції – пройдисвіт ще той, і його демарш «проти контрабанди» та головного митника Хорошковського пов'язаний саме з тим, що при Хорошковському йому самому перетнули контрабандні шляхи його бізнесу. Депутати блоку стверджують, що їхній відщепенець використовує свій статус голови парламентського міжфракційного об'єднання «Контрабанді – СТОП!» у корисливих цілях, чинячи тиск на керівників регіональних митниць. Простіше кажучи, їздить з «перевірками» і збиває бабло.

Так, в БЮТ розповідають чудову історію про візит Рибакова до начальника Чопськой митниці Йосипа Штроблі.

Два тижні тому депутат заявився до нього в кабінет і почав вимагати хабар в 200 тис. євро за збереження за Штроблею посади. Рибаков запевняв, що він вже без п'яти хвилин як начальник Державної митної служби (замість Валерія Хорошковського, що обіймає посаду), а тому Штроблі варто було б перейнятися своїм найближчим майбутнім, тобто - авансом. Сума, зрозуміло, вголос не озвучувалася, а була зафіксована на переданій й написаній власноруч Рибаковим, записці.

Митник від такого нахабства очманів і почав кликати на допомогу, аби свідки зафіксували акт пропозиції хабара. Тоді народний депутат України вихопив записку з рук Штроблі і як справжній розвідник, миттєво її проковтнув. Ця історія стала відома з вуст самого Штроблі, який зателефонував обласному керівництву БЮТу з питанням «Що ви за пи..сів до мене присилаєте?».

Цікаво також, як Ігор Рибаков потрапив до списків БЮТ.

У 2006 році його кандидатуру пролобіював інший відщепенець Михайло Бродський. А на перевиборах в 2007-му його довелося знову включити в партійний список завдяки публічній обіцянці Тимошенко – видати другу путівку в парламентське життя всім депутатам, що здали мандати для розпуску парламенту. А варто б було все-таки пересіяти.

Переклад - Аратта-Україна

 Повна версія


 Facebook
 Коментарі