Британія розглядає Росію та Китай як найбільші загрози національній безпеці

Автор/джерело -  © УкрінформДата публiкацiї - 16.03.2021 20:41 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=31402

Велика Британія розглядає Росію та Китай як найбільші загрози національній безпеці.

Про це йдеться у 114-сторінковому огляді питань безпеки, оборони і зовнішньої політики країни, витяги з якого опублікував телеканал Sky News.

Зокрема, Росію у документі названо «найбільшою загрозою» для безпеки країни, а Китай розглядається як найбільша державна загроза економічній безпеці.

В огляді Китай описується як «системний конкурент», авторитарна система у якому розходиться з цінностями Британії та інших демократій. Водночас економічна сила КНР робить її важливим торговим партнером Британії, яка хоче зміцнити зв’язки в Індо-Тихоокеанському регіоні після Brexit.

Крім цього, Британія планує припинити скорочення ядерних боєголовок та збільшити їх максимальну кількість зі 180 до 260, оскільки деякі держави «суттєво збільшують та диверсифікують свій ядерний арсенал».

В огляді також ідеться про мету зробити Британію передовою державою у сфері науки й технологій до 2030 року, про збільшення фінансування розвідувальних відомств для протидії тероризму, тощо.


 
Счётчик тиц и PR

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2021.
При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове.
© Автор проекту - Валерій Колосюк.